Hakkımızda


Hakkımızda

     Karadeniz'in İncisi Trabzon'da 10 yıllık tecrübesi, deneyimli ve uzman öğreticileri ile birlikte binlerce kursiyerine Sürücü Belgesi kazandırmış olan "ÜNİVERSİTE SÜRÜCÜ KURSU” siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti unarak memnuniyetinizi en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

     Kurulduğu günden beri sektörün öncü isimlerinden biri olmayı başaran ve lider olma yolunda da emin adımlarla hızla ilerleyen "ÜNİVERSİTE SÜRÜCÜ KURSUMUZ” tecrübelerine ek olarak yeni teknoloji ve güçlü eğitimci kadrosuyla, kursiyerlerine paket programlar ve ileri sürücü tekniği kurslarıyla yüksek standartta trafik ve sürücü eğitimi vermek suretiyle Ülke kalkınmasına katkı sunmayı en büyük sosyal sorumluluk kabul etmektedir.

     Kursumuz, Karayolları ve Trafik kanununda belirtilen ( A1, A2, B Manuel ve B Otomatik ) sınıflarında sürücü serrtifikası vermektedir. Kursumuzda teorik dersler, modern sınıflarımızda, görsel ve eğitsel eğitim araçları ile ve her biri kendi branşında uzman, profesyonel eğitim kadrosu tarafından sürdürülmektedir. Teorik ders programları, kursiyerlerimizin istek ve arzuları doğrultusunda hafta içi ve hafta sonu olarak düzenlenmektedir.  Hafta içi kurslarının teorik ders programları da akşam programı olarak uygulanmaktadır.  Teorik ders proğramını bitiren kursiyerlerimiz Direksiyon eğitim proğramına alınmaktadır. Direksiyon eğitimleri, her türlü sürüş kolaylığı sağlayan, son model araçlarla usta direksiyon öğretmenlerince verilmektedir.  Direksiyon eğitiminde amaç, her kursiyerin, akan  trafik içerisinde rahatlıkla ve zorlanmadan araç kullanabilecek seviyeye gelmesine yardımcı olmaktır. 

     Nicelik ve nitelik bakımından kaliteli ve yüksek model eğitim yardımcı malzemeleri, simülatör ve son model eğitim araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş teknikleri kazandırmak, başkalarının haklarına ve önceliklerine, özellikle de başkalarına ve çevreye saygılı, trafikte özgüveni kazanmış sürücüler yetiştirmek bizim öncelikli misyonumuzdur.

     ÜNİVERSİTE SÜRÜCÜ KURSU olarak sektörle ilişkili dünyada gelişen tüm yenilikleri takip ederek, dünyanın her noktasında araç kullanabilecek seviyede kursiyerlerimize, araç bakımlarını yapma alışkanlığı, araçlarını sürüşe hazırlama, trafik işaret ve levhalarını okuyabilme, trafik kurallarına azami mertebede uyabilme ve kazayı önleyici tedbirleri alma gibi sürücü donanımlarını kazandırmak ve Ülkemizde trafik kazalarını en aza indirmeye katkıda bulunmak vazgeçilmez hedefimizdir. 

     Bizimle aynı duygu ve düşünceleri paylaşan tüm sürücü adaylarını "ÜNİVERSİTE SÜRÜCÜ KURSUMUZ”'u ziyaret etmeye ve tanışmaya davet ediyoruz.